Informacje
NIP: 9662117562
Wynagrodzenie brutto
od 13000 zł do 15000 zł
Lokalizacja
Holandia
Breda
Dane kontaktowe
Telefon: +48 500 895...
Telefon komórkowy: +48 500 895 349
Opis
Firma Konektia obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Spawacz TIG - pipe fitter

Miejsce pracy: Holandia, Breda

WYMAGANIA:

  • ważne certyfikaty 141
  • umiejętność spawania rur 1,5-3mm
  • praca ze stalą RVS oraz nierdzewka
  • mile widziane doświadczenie w przemyśle spożywczym
  • znajomość języka angielskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca na warsztacie, spawanie rur 1,5-3mm

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na warunkach holenderskich
  • świetne warunki zakwaterowania, 1 os. pokój z łazienką i kuchnią (czasami firma opłaca śniadania) - DARMOWE
  • pracę w agencji, która specjalizuje się tylko i wyłącznie w zawodach technicznych co daje szerokie ścieżki rozwoju
  • stawka OD 17 EURO NETTO
  • DARMOWE PEŁNE UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE

Nasza agencja specjalizuje się w zatrudnianiu spawaczy, monterów, mechaników - obsługujemy głównie zawody techniczne co daje szerokie możliwośći rozwoju w firmie. Oferujemy stabilną, pewną pracę na długi okres oraz zarobki sięgające 900 euro netto tydzień! Minimalne zarobki przy 40h 700 euro na rękę!

Wyświetleń: 26
Komentarze