Informacje
NIP: 9662117562
Wynagrodzenie brutto
od 11000 zł do 13000 zł
Lokalizacja
Holandia
Nijmegen
Dane kontaktowe
Telefon: +48 500 895...
Telefon komórkowy: +48 500 895 349
Opis
Firma KONEKTIA obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

   BLACHARZ / LAKIERNIK SAMOCHODOWY

Miejsce pracy: Holandia

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na stanowisku blacharza lub lakiernika samochodowego
  • samodzielność na stanowisku pracy
  • gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
  • chęć nauki i poszerzania wiedzy
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowanie aut do lakierowania, lakierowanie różnymi metodami
  • prace blacharskie - auta uszkodzone, prace reparacyjne
  • dbanie o stanowisko pracy

OFERUJEMY:

  • stałe tygodniowe wynagrodzenie, 13 euro na rękę/godzina
  • możliwość pracy nadgodzin
  • DARMOWE zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym z internetem
  • zapewniamy w pełni wyposażone zakwaterowanie
  • ubezpieczenie oraz pomoc w formalnościach związanych z przyjazdem
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora

Witam!

Zachęcam do aplikowania na ofertę. Jasne warunki pracy oraz wynagrodzenia a co najważniejsze - oferujemy możliwość pracy na stałe, z możliwością przejścia na stały kontrakt.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, jeśli jest to pierwszy wyjazd za granicę - nie ma się co martwić, pomagamy we wszelkich formalnościach.

  • Oferujemy pracę w dobrze prosperującej firmie, 100% legalne zatrudnienie z pełnym ubezpieczeniem zdrowotnym.
Wyświetleń: 18
Komentarze