Informacje
Lokalizacja
Holandia
Oldenzaal
Dane kontaktowe
Telefon: +48 178787026
Telefon komórkowy: +48 504969105
Strona www: https://cp-personal....
Profil FB: https://www.facebook...
Opis
Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

MECHANIK ODLEWNI (K/M) - HOLANDIA

Miejsce pracy: Region Oldenzaal

Zakres obowiązków:

- Obsługa pieców do wytapiania i podgrzewania

Zastosowanie materiałów formierskich do produkcji form odlewniczych i rdzeni

- Obsługa maszyn

Wymagania
Wymagania:

- Wykształcenia w zakresie prac odlewniczych lub pokrewnych dziedzin

- Doświadczenia w pracy na odlewni

- Zdolności do pracy w grupie

- Zdolności do szybkiego przystosowywania

- Prawa jazdy kat. B

Oferujemy
Oferujemy:

- Wynagrodzenie od 2000 euro brutto miesięcznie w zależności od doświadczenia i kwalifikacji

- Pracę w przyjemnej atmosferze w zmotywowanym zespole

- Pomoc ze strony Concept Plus np. przy składaniu wniosku o przyznanie numeru BSN, a także w przypadku innych formalności

Inne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Mechanik odlewni na adres e-mail:

rzeszow@cp-personal.com

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel: 0048 17 878 70 26

Tel. kom.: 0 048 504 969 105

AKTUALNE OFERTY PRACY:

LUB:

Wyślij do nas swoje CV, a my dopasujemy ofertę pracy do Twoich kwalifikacji!

Wyświetleń: 40
Komentarze