Informacje
Lokalizacja
Niemcy
Vreden
Dane kontaktowe
Telefon: +48 178787026
Telefon komórkowy: +48 504969105
Strona www: https://cp-personal....
Profil FB: https://www.facebook...
Opis
Concept Plus Sp. z o.o. zatrudni ambitną i odpowiedzialną osobę na stanowisko:

MURARZ (K/M) - NIEMCY - ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIE

Miejsce pracy: Vreden

Zakres obowiązków:

- Prace murarskie na placach budowy

- Przeprowadzanie prac przygotowawczych

- Budowa obiektów i elementów budowlanych w tym murów

- Wykonywanie tynków zewnętrznych i wewnętrznych

- Montaż izolacji

- Prace wykończeniowe, montaż okładzin ścian zewnętrznych

- Wykonywanie nacięć i prace rozbiórkowe

- Przeprowadzanie kontroli jakości prac

Wymagania
Wymagania:

- Wykształcenie zawodowe jako murarz

- Doświadczenie w pracy jako murarz (k/m)

- Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym

- Zdolność do szybkiego przystosowywania się

- Zdolność do pracy w grupie oraz zaangażowanie

- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy
Oferujemy:

- Perspektywę długoterminowego zatrudnienia bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

- Atrakcyjne wynagrodzenie – od 16 euro brutto/h w zależności od kwalifikacji i doświadczenia

- Przyjazną atmosferę pracy w zmotywowanym zespole

Komfortowe zakwaterowanie

Inne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Murarz na adres e-mail:

rzeszow@cp-personal.com

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel: 0048 17 878 70 26

Tel. kom.: 0 048 504 969 105

AKTUALNE OFERTY PRACY:

LUB:

Wyślij do nas swoje CV, a my dopasujemy ofertę pracy do Twoich kwalifikacji!

Wyświetleń: 37
Komentarze