Informacje
Lokalizacja
Niemcy
Lubelskie
Bad Bentheim
Dane kontaktowe
Telefon: +48 178787026
Telefon komórkowy: +48 504969105
Strona www: https://cp-personal....
Profil FB: https://www.facebook...
Opis
Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK - MONTAŻ POKRYW FOLIOWYCH (K/M) - NIEMCY

Miejsce pracy: cała Europa (także Północna Polska)

Naszym klientem jest holenderski producent przyjaznych środowisku,
elastycznych materiałów syntetycznych, oferujący swoje produkty w całej
Europie m.in. w Holandii, Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Hiszpanii,
Francji, Wielkiej Brytanii, Polsce.

Aktualne miejsca pracy: Bad Bentheim, okolice Essen oraz Północna Polska.

Zakres obowiązków:

- Montaż pokryw foliowych oraz elastycznych pojemników w kraju i zagranicą

Wymagania
Wymagania:

- Co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

- Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

- Wytrzymałość fizyczna i brak lęku wysokości

- Prawo jazdy kategorii BE

Oferujemy
Oferujemy:

- Pracę w szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie

- Wstępne szkolenie z zakresu montażu pokryw w wytwórniach biogazu

- Wynagrodzenie od 12,19€ brutto/h w zależności od doświadczenia

- Możliwość szybkiego przejęcia przez firmę

- Zwrot kosztów za hotel, podróż oraz dietę na wyjazdach

Inne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Monter pokryw foliowych na adres e-mail:

rzeszow@cp-personal.com

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel: 0048 17 878 70 26

Tel. kom.: 0 048 504 969 105

AKTUALNE OFERTY PRACY:

LUB:

Wyślij do nas swoje CV, a my dopasujemy ofertę pracy do Twoich kwalifikacji!

Wyświetleń: 30
Komentarze